Kunst en Muziek op Zondag

Programma 2019

(onder voorbehoud)

Expo open van 11.00 tot 17.00 uur

30 juni

Expo:

  • Ali Kleinhuis (schilderijen)
  • Nies van Dijk (schilderijen)
  • Jacqueline de Keijzer (sieraden)
  • Marina Maas (tassen)

Stal:   Lieke van Rooijen (schilderijen, kussens, tekeningen)

Muziek:   The Cowpokes (ballads)

 

7 juli

Expo:  

  • Ria Klompmaker (aquarel)
  • Gert van de Pol (tekeningen)
  • Gerrie Borreman (gebruikskeramiek)
  • Michel Halleen (beelden)

Stal: Zideris (kunst van verstandelijk gehandicapten)

Muziek: Vrienden van Straks (nederpop)

 

14 juli

Expo:

  • Ineke van Berkom (schilderijen)
  • Ellen van Veldhuisen (sieraden)
  • Ans van der Zweep (kleuretsen)
  • Betty van Gelder (beelden)

Stal:  Frouwien Soenveld (keramiek)

Muziek: Sweet Memories (songs uit de jaren 50/70)

 

21 juli

Expo:

  • Rebecca Klisser (sieraden)
  • Jolien van Es (keramiek)
  • Hans van der Linden (schilderijen)
  • Carla Bogaard (schilderijen)

Stal: Wim Hoogenboom (beelden) Salman Ezzamoury (foto-art)

Muziek: Wim Karmelk  (Zanger met een groot repertoir)

 

28 juli

Expo:

  • Redmer Hoekstra (tekeningen)
  • Sonja Steenvoorden (kleuretsen en demonstraties)
  • Dennis Bolk (beelden)
  • Wilma van Breeschoten (sieraden)

Stal: Renee Blok (schilderijen van Eef van Brakel)

Muziek:  Bluessum (blues)

 

4 augustus

Expo:

  • Guus Kuit (droge naald etsen en demonstraties)
  • Marian van de Wolfshaar (sieraden)
  • Silene van Waveren (keramiek)
  • Greet van Viegen (schilderijen)

Stal: Marguerite Sweers (fotografie)

Muziek: F.C.Jazz (oude jazz)

 

11 aug.

Expo:

  • Edu Gijsbertsen (schilderijen)
  • Barbara Koornneef (schilderijen)
  • Cynthia van Ginneke (schilderijen)
  • Kees van de Reep (beelden)
  • Gerrie van de Reep (sieraden)

Stal: Schildersvrienden: Margreet van Eck, Rob Jansen, Willy van der Linde

Muziek: Reflexion (hits uit de jaren 60, 70, 80)

 

18 aug.

Expo:

  • Wim Kreuter (schilderijen)
  • Ingeborg Leeftink (schilderijen)
  • Wijmie Schuurkamp (sieraden)
  • Will Bunnik (beelden)

Stal:  Het Gelders Palet (werk van leden)

Muziek: The Gentle Moon

 

25 aug.

Expo:

  • Richard van Otterlo (schilderijen)
  • Thomas van Slooten (grafische fotografie)
  • Trudie Schregardus (sieraden)
  • Wil Visser (bronzen van Isa Kimtore)

Stal: Historisch Genootschap “Redichem” (Renkumse drinkwater voorzieningen door de jaren heen)

Muziek: Suli & Solo and friends (van keroncong tot lichte pop)

Geef een reactie